Vážení rodiče, předáváme tímto způsobem informaci ohledně provozu školy a školky pro rodiče a zákonné zástupce, které nemohou během krizové situace pečovat o své děti.

Od čtvrtka 19. března byl v nouzovém režimu spuštěn provoz v části 2. základní a mateřské školy v Preislerově ulici. Škola bude přijímat děti ve věku od 7 do 10 let, jejichž rodiče nemohou za krizové situace o své děti pečovat.

K tomuto kroku přistoupilo město Beroun na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského kraje o vykonávání péče o děti a mládež za nouzového stavu pro děti od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví a příslušníci ozbrojených sil nebo pedagogickými pracovníky určené školy či školského zařízení.

Pro mladší děti od 3 do 6 let otevřelo město již 17. března Mateřskou školu Pod Homolkou.

Kontakt pro poskytnutí informací:
ředitelka mateřské školy: Mgr. Jitka Haklová, mobil: 721 127 758, e-mail: mspodhomolkou@seznam.cz

Podmínky přijetí do základní školy v Preislerově ulici jsou zveřejněny na webových stránkách školy,  včetně přihlášky a celého znění rozhodnutí hejtmanky Středočeského kraje.

Kontakt pro poskytnutí informací:

__________________________________________________________________________

Vážení rodiče,

Bezpečnostní rada státu dne 10.3.2020 rozhodla, že je zakázána osobní přítomnost žáků na vzdělávání v základním školství.

Z tohoto důvodu je škola od 11.3.2020 do odvolání pro všechny děti UZAVŘENA.

Pro další informace sledujte oficiální zpravodajství a weby MŠMT, MZ a školy. Dětem bude na webové stránky průběžně zadávána aktuální práce.

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2020/2021 ZŠ Mořina

Zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče k zápisu:

čtvrtek 2. 4. 2020    14,00 – 17,30 hod.

náhradní termín: po telefonické dohodě, informace na tel. č.  257720409

s sebou si přineste občanský průkaz a rodný list dítěte

__________________________________________________________________________

Ve středu 4. března nabízí ZŠ Mořina pro rodiče našich předškolních dětí možnost nahlédnutí do vyučování prvňáčků, a to v době od 8:15 do 8:45 a od 9:00 do 9:30.

Všichni jsou srdečně zváni

________________________________________________________________________

Vážení rodiče,

přeposíláme informaci ohledně varovné situace, která proběhla v pondělí v nedaleké škole:

dne 21.10.2019 ráno v 7.45 oslovil neznámý muž v černé čepici a ve stříbrném autě jednoho žáka naší školy. Stalo se to v Karlické ulici, žák byl lákán do auta. Žák okamžitě zkontaktoval rodiče, ti vše nahlásili místní policii. Promluvte se svými dětmi, jak se v takové situaci zachovat. Ve škole budou žáci rovněž co nejdříve poučeni.

Mořinské děti byly dnes poučeny o možných důsledcích a jak se v takové situaci zachovat.

_______________________________________________________________________________

V týdnu od 30.září začínají zájmové kroužky (úterý – angličtina, středa-pohybovky, čtvrtek-střelba).