Vážení rodiče, blíží se nový školní rok. Pokud patříte k těm, kteří musí bohužel řešit finanční nákladnost obědů ve školách, prosíme o Vaši pozornost.

Nadace W4W spolupracuje se školami a poskytuje úhradu přímo ji. Pokud jste v nouzi nebo máte v okolí někoho, kdo potřebuje pomoci, informujte je, prosím, o této možnosti.

V tomto školním roce bohužel nebude z kapacitních důvodů zajišťována svačina pro školáky.

Děkujeme za pochopení.

__________________________________________________________________________________________________________

Informace pro všechny rodiče

Na výtvarnou výchovu a pracovní činnosti v tomto školním roce dětem, prosím, do kufříku opatřete:

• vodové barvy (ne šroubovací)
  • barevné školní křídy (suché)
  • voskové pastely (voskovky)
  • lepidlo Herkules – stačí menší balení
  • tuhé lepidlo na papír – šroubovací tyčinka Kores
  • nůžky
  • 1 větší plochý štětec a 3 menší kulaté
  • plastelínu (modelínu)
  • hadřík a kelímek na vodu

Na tělesnou výchovu a pobyt venku budou děti potřebovat:

• teplákovou soupravu, tričko, kraťasy
  • sportovní obuv na ven
  • náhradní ponožky (spodní prádlo pro případ drobné nehody)

Tyto věci budou uložené v sáčku (tašce) v šatně, dětem k dispozici po celý den.

Prosíme Vás, zvažte zodpovědně před vstupem do školy momentální zdravotní stav Vašeho dítěte. Nemocné děti potom stihnou nakazit ostatní v kolektivu, včetně personálu školy.

Děkujeme za ohleduplnost.