Vážení rodiče,

Děkujeme za úžasnou spolupráci a zpětnou vazbu při tvoření z „Úkolníčku“. Obdivujeme vaši trpělivost a to, že s úsměvem zvládáte tuto náročnou dobu. Zcela jistě prověří mezilidské vztahy a jejich kvalitu.

Snažíme se vám to svými příspěvky do „Úkolníčku“ trochu zpestřit a děti zaměstnat.

Rády bychom vás touto cestou ujistily, že nejde o jakési „plnění zadaných úkolů“, i když u povinně předškolních dětí by to tak být mělo.

Chápeme, že nával školních povinností pro starší děti vám sbírá dostatek energie a poškádlí nervovou soustavu 😊, a proto nenaléháme a rozhodně vás, ani děti do této aktivity nenutíme.

Jde nám o vaši podporu a prvořadě kontakt s dětmi. Věřte, že nám opravdu schází a moc se už všechny těšíme na „normální“ režim.

Opatrujte se, kdykoliv se na nás obraťte, jsme na příjmu!

Krásné dny plné pohody, zdraví a slunce přejí

Učitelky MŠ

Zuzana, Lenka, Kačka a Petra.

7. 5. Po delší pauze jsme zpět se srdíčkovým dopisem 🙂 už se na všechny moc těšíme!

28.4. Konec měsíce – nové úkoly pro naše šikovné dětičky 🙂

23. 4. Krásný, slunečný čtvrtek přináší nové úkoly 🙂

15.4. Nové tématické úkoly o počasí 🙂

9. 4. Další várka úkolů pro nedočkavé děti 🙂

6. 4. Nové velikonoční úkoly jsou tu!

3. 4. Konec týdne přináší nové úkoly 🙂 Krásný víkend všem!

UPOZORNĚNÍ! Uvědomujeme si, že řada z Vás si pracovní listy či úkoly pro děti nemůže doma vytisknout. Zřídily jsme proto ,, schránku“ s pracovními listy přímo v areálu MŠ. Přibývající aktuální úkoly budeme samozřejmě kopírovat a vkládat dovnitř. Do této schránky můžete i vy vkládat obrázky, vzkazy nebo vypracované pracovní listy. Budeme tuto schránku pravidelně vybírat. Vrátka do dvora jsou otevřená, musíte jen trochu zabrat 🙂 Děkujeme a budeme se těšit na Vaši ,, poštu“ 🙂

30. 3. Krásné pondělí všem, přicházíme s novými úkoly a těšíme se na další várku obrázků 🙂

27. 3. S koncem týdne nový úkol na víkend a dlouhou chvíli 🙂

24. 3. Krásné úterý, přicházíme s novými úkoly a také s ,, Dubnovou výzvou“ posílejte nám na email fotky dětí s rouškou! 🙂 Moc se nám po Vás stýská a jsme také trochu zvědavé, jak Vám roušky sluší. Možná Vám na oplátku pošleme i fotky nás, protože MY se za své roušky nestydíme! 🙂 Těšíme se

Se souvislostí s naší ,, Dubnovou výzvou“ posíláme i úkol, kdyby se dostavila ,, paní nuda“ a to na výrobu roušky 🙂 Ale pozor, z papíru.

21. 3. S prvním jarním dnem přichází i nové úkoly pro naše malé Berušky i Motýlky 🙂

18. 3. Dobré ráno, posíláme první úkol pro Berušky i Motýlky. Níže přiložený obrázek dokreslete. Dbejte prosím správného úchopu tužky u dětí. Po dokreslení děti obrázek vymalují ( pečlivost při vybarvování). Přejeme krásný den a těšíme se na Vás 🙂

Vážení rodiče,

za pedagogický tým naší školky vás srdečně zdravím a přeji především pevné zdraví, co nejméně „provozních“ starostí, optimismus a víru, že toto náročné období bez nepříjemných následků přečkáme. Naléhavost  a vážnost situace ve světě, Evropě a teď bohužel i v ČR, nás donutila opustit mateřskou školu i rozpracované projekty, které jsme pro děti v MŠ naplánovaly. Nepřipouštíme úvahy, že bychom je nedokončily, je to jen o čase.Chtěly bychom zůstat s vámi a především s vašimi dětmi ve spojení alespoň touto cestou.Prosíme o přečtení následujícího textu dětem a rády bychom je i vás podpořily občasným námětem či výzvou k tvoření a jiné  zábavné činnosti. Buďte hodně zdrávi, opatrujte se a děkujeme za váš zájem, podporu a spolupráci. Zuzana Kolářová vedoucí učitelka MŠ

Milé Berušky a Motýlkové,jsme hodně smutné, že se nemůžeme s vámi každý den přivítat v naší prima školce.Vzpomínáte, jak jsme si zrovna v minulých dnech povídali o našem těle,zdraví a hráli si na lékaře a sestřičky?Je moc prima, že už jste se dozvěděli, jak funguje lidské tělo a jak je třeba pečovat své zdraví, co umí natropit viry a bakterie.
Jeden takový ošklivý virus řádí v poslední době v lidských tělech, v celém světě napáchal už hodně neplechy a nám všem dospělákům způsobil hromadu problémů.Chceme vás všechny pozdravit, pomáhejte rodičům, protože teď mají opravdu velké starosti.Žádné zlobení!! :-)Naučili jsme se společně už mnoho věcí, umíme se zabavit tvořením, kreslením, malováním…..
Říkaly jsme si s paní učitelkami, že vám občas pošleme touto cestou psaní a možná i nápad, co doma dělat, když se dostaví protivná paní „Nuda“.Moc nám chybíte a věřte, myslíme na vás každý den!Teď je ale opravdu moc důležité, abychom neonemocněli tou novou divnou nemocí a vrátili se do školky zdraví a šťastní. Pak si to parádně užijeme!!!A dnes první úkol: řekněte doma rodičům tu říkanku:“ To jsou ruce,to jsou dlaně,mýdlo s vodou patří na ně….a ten zbytek už doříkejte sami..:-) Dále vás chceme poprosit abyste nám nakreslili nějakou hezkou jarní kytičku, když už je venku tak hezké počasí, ať si hned poté, co se do školky vrátíme, můžeme udělat novou nástěnku nebo výzdobu třídy.

Mějte se prima  a dávejte na sebe pozor!.Zatím ahoj, pozdrav všem posílají paní učitelky Zuzana, Lenka, Petra a Kačka.

A ještě poslední úkol pro dnešní den a pouze pro MOTÝLKY: Řekněte si a zacvičte „Zahradnice“ ,, Zahradnice malinká seje malá semínka… Zbytek děti dokončí.